VoorleesExpress onderdeel van ABN AMRO Walking Fair 2014
ABN AMRO loopt voor de toekomst van...
Op vier locaties in Nederland krijgen ABN AMRO medewerkers de kans om te gaan "lunch" wandelen voor een goed doel. In voorgaande jaren konden ABN AMRO medewerkers zelf een goed doel op de lijst laten plaatsen. Dit jaar is gekozen om 10 doelen te kiezen waar een donatie echt een verschil maakt. De VoorleesExpress is één van deze goede doelen!
Naast de VoorleesExpress wordt er gelopen voor Dress for Success, Esther Vergeer Foundation, Hermitage voor Kinderen, IMC Weekendschool, JINC, Prinses Christina Concours, Sportclub Only Friends, Stichting Kinder Droomwens en de Vereniging Ouders, Kinderen en Kanker.
Wanneer wordt er gelopen?
Dinsdag 20 mei 2014: Gustav Mahlerlaan 10, Amsterdam
Donderdag 22 mei 2014: Coolsingel 93, Rotterdam
Maandag 26 mei 2014: diverse locaties, Amersfoort
Dinsdag 27 mei 2014: Foppingadreef 22, Amsterdam
De VoorleesExpress zal op ludieke wijze aanwezig zijn tijdens de ABN AMRO Walking Fair 2014. De opbrengst komt ten goede aan de VoorleesExpress locaties in bovengenoemde steden. Wij kijken uit naar sportieve en gezellige dagen!